user_mobilelogo

img adm

Kilka słów o mnie...

Zainteresowanie fotografią narodziło się podczas dokumentowania mojej innej pasji, którą były, są i będą... zamki i pałace. Od około 10 lat dokumentowanie odwiedzonych historycznych miejsc (...i nie tylko) powiązane było z poszukiwaniem dodatkowo ciekawego kadru, a nie tylko z naciśnięciem spustu migawki w trybie auto. Zaczął się czas, kiedy zacząłem zwracać dużą uwagę na efekt końcowy, czyli świadoma praca nad ustawieniem właściwych parametrów czasu naświetlania, wartości przesłony, ...i tak uwiecznianie architektury przerodziło się w pasję, która często przesuwa inne rzeczy na drugi plan, której poświęcam prawie każdą wolną chwilę. Bardzo szybko do tematu architektury dołączył krajobraz, szczególnie polny, w którym zacząlem dostrzegać coś, czego wcześniej nie zauważałem, co powoduje, że czas ma ogromne znaczenie...

Wśród moich fotografii można było kiedyś znaleźć dość często HDR (High Dynamic Range). Co to jest ? ...to połączenie kilku ekspozycji tego samego (nieporuszonego) kadru, w celu uzyskania jednego obrazu, charakteryzującego się dużą rozpiętością tonalną. Obecnie czasami także korzystam z dobroci tej techniki wykonywania fotografi przy fotografowaniu architektury. W swojej pracy często wykonuję także fotografie produktowe na potrzeby publikacji lub internetu. Mieszkam od zawsze (prawie) na Lubelszczyźnie i wiele kadrów, jakie znajdziecie w moich galeriach, właśnie stąd pochodzi... A jeśli chodzi o sprzęt fotograficzny, to jakoś zawsze przyciągało mnie do Canona :) Zapraszam do obejrzenia portfolio, ...a tych z Was, którzy chcą mnie znależć na portalach społecznościowych zapraszam do poszukania #rpowroznik lub #grafpeer i szybko mnie znajdą:).

Dodatkowa informacja dla zainteresowanych: istnieje możliwość zakupu wydrukowanych zdjęć lub formy elektronicznej (nie udostępniam do sprzedaży plików źródłowych RAW), które znajdują się na stronie (lub wiele innych). Cena ustalana jest idywidualne w uzależnieniu do czego fotografia zostanie wykorzystana ( użytek prywatny czy komercyjny, wielkość, wydruk, nakład itp.).
Wszystkie zapytania proszę kierować na adres: kontakt@rpowroznik.pl. Wystawiam faktury VAT.

Masz pytania? Zapraszam do kontaktu. Aby wysłać wiadomość należy wypełnić wszystkie wymagane pola (oznaczone gwiazdką) oraz zgodnie z aktualnymi wymaganiami dotyczącymi ochrony danych osobowych należy zapoznać się i zaakceptować treści (zaznaczając checkbox`y poniżej formularza) dotyczące zasad postępowania z danymi przekazanymi w formularzu kontaktowym przez GRAFPEER Projekt Robert Powroźnik. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ww. zapraszam do kontaktu telefonicznego.
Dodatkowe info: Po wysłaniu wiadomości otrzymasz automatyczną odpowiedź zwrotną na Twój e-mail zawierającą wszystkie przesłane treści za pomocą nw. formularza, natomiast na zadane pytania odpowiem najszybciej jak to będzie możliwe. Proszę o wpisywanie poprawnego adresu e-mail, w przeciwnym wypadku nie będę mógł odesłać odpowiedzi (lub trafi do osoby nieupoważnionej, łącznie z automatyczną wiadomością zwrotną).

Imię i nazwisko / Nazwa *
E-mail *
Telefon kontaktowy
Wybierz temat wiadomości *
Strona www
Twoja wiadomość *
0 (Maks. 1000 Znaków)
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania w formularzu kontaktowym. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu, możliwości poprawiania lub żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania przesłanego przez formularz kontaktowy. Administratorem Twoich danych osobowych będzie GRAFPEER Projekt Robert Powroźnik, e-mail: kontakt@rpowroznik.pl. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Polityka prywatności *

Zapoznałem się z polityką prywatności na stronie rpowroznik.pl.

Info dla wszystkich odwiedzających - aktualnie trwa "mały remont" na stronie!
Zapraszam już wkrótce na nową odsłonę!

W razie pytań proszę o skorzystanie z formularza kontaktowego (jest już aktywny). Tymczasem zapraszam na moje profile na portalach społecznościowych (linki nad górnym menu).

Aktualny postęp prac modernizacyjnych...

70%
Przygotowywanie galerii...
85%
Przygotowywanie treści...

PROJEKTY GRAFICZNE | SKŁAD GRAFICZNY | IDENTYFIKACJA WIZUALNA | STRONY WWW

grafpeer.pl

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY USŁUG!

Dołącz do zadowolonych klientów!