"Wielu ludzi pyta mnie, dlaczego wciąż noszę ze sobą aparat
i dlaczego robię zdjęcia.
Wówczas odpowiadam: a dlaczego Ty jesz ?"

James Lalropui Keivom

O mnie...

img adm 300px

...zainteresowanie fotografią narodziło się podczas dokumentowania mojej innej pasji, którą były, są i będą... zamki i pałace. Od około 2009 roku dokumentowanie odwiedzonych historycznych miejsc (...i nie tylko) powiązane było z poszukiwaniem dodatkowo ciekawego kadru, a nie tylko z naciśnięciem spustu migawki w trybie auto. Zaczął się czas, kiedy zacząłem zwracać dużą uwagę na efekt końcowy, czyli świadoma praca nad ustawieniem właściwych parametrów czasu naświetlania, wartości przesłony, ...i tak uwiecznianie architektury przerodziło się w pasję, która często przesuwa inne rzeczy na drugi plan, której poświęcam prawie każdą wolną chwilę. Bardzo szybko do tematu architektury dołączył krajobraz, szczególnie polny, w którym zacząlem dostrzegać coś, czego wcześniej nie zauważałem...

Od dłuższego czasu mam "upodobanie" do fotografii HDR ( High Dynamic Range ) co często widać na moich zdjęciach. Co to jest ? ...to połączenie kilku ekspozycji tego samego (nieporuszonego) kadru, w celu uzyskania jednego obrazu, charakteryzującego się dużą rozpiętością tonalną. Mieszkam od zawsze (prawie) na Lubelszczyźnie i wiele kadrów, jakie znajdziecie w moich galeriach, właśnie stąd pochodzi... A jeśli chodzi o sprzęt fotograficzny, to jakoś zawsze przyciągało mnie do Canona :))). Zapraszam do galerii, ...a tych z Was, którzy chcą mnie znależć na portalach społecznościowych zapraszam do skorzystania z linków, które znajdziecie na tej stronie.

Robert Powroźnik

Dodatkowa informacja dla zainteresowanych:

istnieje możliwość zakupu wydrukowanych zdjęć lub formy elektronicznej ( nie udostępniam do sprzedaży plików źródłowych RAW ), które znajdują się na stronie ( lub wiele innych ). Cena ustalana jest idywidualne w uzależnieniu do czego fotografia zostanie wykorzystana ( użytek prywatny czy komercyjny, wielkość, wydruk, nakład... ).
Wszystkie zapytania proszę kierować na adres kontakt@rpowroznik.pl ...lub skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się na stronie. Wystawiam faktury VAT.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Wyślij list. Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką (*).

GRAFPEER Projekt
projekty graficzne na potrzeby druku i stron www...

Zapraszam

grafpeer.pl

Strona używa cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. więcej...